TM104QDSG02
Бренд:
Применение:
промышленное производство
Размер:
Тип панели:
a-Si TFT-LCD, LCM
Качество:
test ok before ship it
RMA 6 month
Paid Sample
Запасы:
300
1.000 KG
TM104QDSG02
a-Si TFT-LCD, LCM
TM104SDH02
800(RGB)×600, 4:3, SVGA
400 cd/m² (Typ.)
500:1 (Typ.) (TM)
70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10)
5S8P WLED, 50K hrs, Without Driver
LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pins Connector
TM104SDH03
800(RGB)×600, SVGA, 4:3
350 cd/m² (Typ.)
500:1 (Typ.) (TM)
70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10)
5S8P WLED, 50K hrs, With LED Driver
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector 20 pins
TM104SDHG30
800(RGB)×600, 4:3, SVGA
350 cd/m² (Typ.)
3S12P WLED, 30K hrs, No Driver
TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pins FPC
TM104QDSG02 is a 10.4" a-Si TFT-LCD, LCM Display screen Product from TIANMA.According to TIANMA's product specification sheet,TM104QDSG02 display has a resolution of , Contrast Ratio is ,Viewing Angle is ,Lamp Type is ,Signal Interface is ,Brightness is .Based on its characteristics, this model is recommended for application in Industrial and other products.The weight of TM104QDSG02 after packaging is 1.000KG.We have made every effort to minimize weighing variances; however, we cannot guarantee absolute accuracy.
why choose us
Вопросы и ответы
Задать вопрос >
Отзывы клиентов
Написать отзыв >
Comprehensive Score
4.8 out of 5
10 Отзывы
5 star
80%
4 star
20%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%