TM104QDSG02
Marke:
TIANMA
Anwendung:
Industrie
Größe:
Panel-Typ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Bestellanleitung
Qualität:
test ok before ship it
Größe:
RMA 6 month
Entschließung:
Paid Sample
Lagerbestand:
300
Betrachtungswinkel:
China
Lampentyp:
WorldWide
Signalschnittstelle:
1-3 Days
Gewicht:
1.000 KG
Übersicht
Produktvergleich
Modell:
Entschließung:
Helligkeit:
Kontrastverhältnis:
Betrachtungswinkel:
Lampentyp:
Signalschnittstelle:
Panel-Typ:
TM104QDSG02
a-Si TFT-LCD, LCM
TM104SDH02
800(RGB)×600, 4:3, SVGA
400 cd/m² (Typ.)
500:1 (Typ.) (TM)
70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10)
5S8P WLED, 50K hrs, Without Driver
LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pins Connector
TM104SDH03
800(RGB)×600, SVGA, 4:3
350 cd/m² (Typ.)
500:1 (Typ.) (TM)
70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10)
5S8P WLED, 50K hrs, With LED Driver
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector 20 pins
TM104SDHG30
800(RGB)×600, 4:3, SVGA
350 cd/m² (Typ.)
3S12P WLED, 30K hrs, No Driver
TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pins FPC
TM104QDSG02 is a 10.4" a-Si TFT-LCD, LCM Display screen Product from TIANMA.According to TIANMA's product specification sheet,TM104QDSG02 display has a resolution of , Contrast Ratio is ,Viewing Angle is ,Lamp Type is ,Signal Interface is ,Brightness is .Based on its characteristics, this model is recommended for application in Industrial and other products.The weight of TM104QDSG02 after packaging is 1.000KG.We have made every effort to minimize weighing variances; however, we cannot guarantee absolute accuracy.
why choose us
Fragen und Antworten
Eine Frage stellen >
Kundenbewertungen
Schreiben Sie eine Bewertung >
Comprehensive Score
4.8 out of 5
10 Bewertungen
5 star
80%
4 star
20%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%