LQ043Y1DX03D Sharp
LQ043Y1DX03D Sharp
LQ043Y1DX03D Sharp
LQ043Y1DX03D Sharp
Доставка:
Оплата:
Рассчитать стоимость доставки
Требуется:*
Модель продукта* Целевая цена Количество *
Сообщение
Ваши контактные данные: Дополнительная информация:
Имя: *
Господин. Госпожа.
1. Котировка с стоимостью доставки?
Email : *
ДА НЕТ
Телефон: 2. Какой перевозчик вы предпочитаете??
Компания:
Fedex UPS DHL
TNT другое
Страна:*
Модель:
LQ043Y1DX03D
Бренд:
Применение:
мобильный экран
Размер:
Разрешение:
480(RGB)×800, WVGA, 3:5
Яркость:
340 cd/m² (Typ.)
Контрастное отношение:
900:1 (Typ.) (TM)
Угол обзора:
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Тип лампы:
8S1P WLED, No Drive
Сигнальная интерфейс:
Parallel RGB , FPC 45 pins
Тип панели:
a-Si TFT-LCD, LCM
Частота кадров:
60Hz
Активная область:
56.16×93.6 mm (H×V)
Контур:
62.46×105.9 mm (H×V)
Температура хранения:
-40 ~ 80 °C
Рабочая температура:
-20 ~ 60 °C
Поддерживаемый цвет:
65K, 72% NTSC
Качество:
test ok before ship it
RMA 6 month
Paid Sample
Запасы:
550
0.500 KG
LQ043Y1DX03D
480(RGB)×800, WVGA, 3:5
340 cd/m² (Typ.)
900:1 (Typ.) (TM)
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
8S1P WLED, No Drive
Parallel RGB , FPC 45 pins
a-Si TFT-LCD, LCM
LQ043Y1DX01B
350 cd/m² (Typ.)
8S1P WLED, Without Driver
Parallel RGB, 45 pins FPC
LQ043Y1DX04
480(RGB)×800, 3:5, WVGA
315 cd/m² (Typ.)
8S1P WLED, No Driver
Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 60 pins FPC
LQ043T3DW03
400
80/80/80/80
WLED
40 pins
LQ043Y1DX03D is a 4.3" a-Si TFT-LCD, LCM Display screen Product from SHARP.According to SHARP's product specification sheet,LQ043Y1DX03D display has a resolution of 480(RGB)×800, WVGA, 3:5, Contrast Ratio is 900:1 (Typ.) (TM),Viewing Angle is 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10),Lamp Type is 8S1P WLED, No Drive,Signal Interface is Parallel RGB , FPC 45 pins,Brightness is 340 cd/m² (Typ.).Based on its characteristics, this model is recommended for application in Mobile screen and other products.The weight of LQ043Y1DX03D after packaging is 0.500KG.We have made every effort to minimize weighing variances; however, we cannot guarantee absolute accuracy.
why choose us
Вопросы и ответы
Задать вопрос >
Отзывы клиентов
Написать отзыв >
Comprehensive Score
4.8 out of 5
10 Отзывы
5 star
80%
4 star
20%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%